Lauko reklama, kuri yra draugiška aplinkai

Lauko reklama, kuri yra draugiška aplinkai

Reklaminė vitrina ar stendas gali būti ne tik veiksmingas reklamos būdas, bet ir aplinkai draugiška priemonė. Šių dienų tvarumo reikalavimai skatina mūsų gamintojus kiek įmanoma labiau mažinti neigiamą poveikį aplinkai, mus supančiai gamtai bei reguliuoti žalingų išteklių sunaudojimą gamybiniuose procesuose. Nebūtina atsisakyti savo veiklos reklamavimo naudojant reklaminius stendus, tačiau labai rekomenduotina pasidomėti, ar gamintojai sukūrė produktą taip, kad jis būtų kuo tvaresnis, kuo kokybiškesnis bei ko ekologiškesnis.

Mums svarbu aplinka. Mums svarbu gamta. Mums svarbu pasaulis, kuriame kasdien pabudame, kuriame juokiamės ir dirbame, o galiausiai einame miegoti. Mums svarbi ši vieta, tad atsižvelgėme į ekologiškumo kriterijų tobulindami savo produkciją. Šiandien Jums galime pasiūlyti naują, ekologiškesnį, tvaresnį požiūrį į reklamines vitrinas ar reklaminius stendus.

Visų pirma, Dizrega Jums siūlomas reklaminis stendas yra suprojektuotas taip, kad būtų naudojamos mažesnės medžiagų dalys. Tai padeda sumažinti nereikalingų žaliavų kiekį, taip pat šis aspektas svarbus tuo, kad taip prisidedame ir prie gamybinių atliekų kiekio mažinimo. Be to, tobulindami savo gaminius atsižvelgėme į tai, kad būtina buvo sumaniai optimizuoti gaminio konstrukciją, nes tai irgi ženkliai padėjo sumažinti gamybinių atliekų bei kitų toksiškų atliekų, patenkančių į aplinką, kiekį. Atsižvelgėme ir į tai, kad mūsų naudotos medžiagos būtų lengvai atskiriamos ir perdirbamos, taip prisidėdami prie lengvesnio atliekų tvarkymo, vedančio prie perdirbimo ir tvaresnio rytojaus.

Dar vienas svarbus aspektas – šviesos šaltinis. Pasirinkome reklaminiam stendui naudoti LED šviesos diodus, kurie padeda taupyti energiją, o aplinkos apsaugos požiūriu yra efektyvesni nei tradicinės naudojamos liuminescencinės lempos. Taip pat rinkomės sunkias (organinio stiklo) medžiagas keisti lengvesnėmis (kompozitu).

Svarbu paminėti, kad reklaminio stendo projektavimas buvo daromas taip, kad, esant poreikiui, galima būtų šį reklaminį stendą / vitriną perprojektuoti lengvai atnaujinus informacinę dalį. Tai taip pat prisideda prie tvaraus produkto koncepto kūrimo.

Ekologiškesnis ir tvaresnis Dizrega stendas taip pat sumažina toksiškų medžiagų ir cheminių medžiagų sunaudojimą bei anglies dioksido, sukeliančio vandenynų rūgštėjimą, išmetimą į aplinką. Taip mažiname neigiamą poveikį aplinkai bei žmogaus sveikatai. Tiesa, šis produktas gaminamas iš gamtai palankesnių medžiagų, kartu mažinant kenksmingų atliekų kiekį ir nereikalingų žaliavų sunaudojimą.

Prie tokio tvarumo puoselėjimo jau šiandien galite prisidėti ir Jūs, jeigu svarstote pasinaudoti reklaminiais stendais kaip būdu reklamuoti savo įmonę, produktą ar paslaugą. Kurkime tvaresnį rytojų kartu – rinkitės ekologiškesnius reklaminius stendus.

 

Дървени летви - колчета http://www.emsien3.com/letvi от ЕМСИЕН-3
Дюшеме http://www.emsien3.com/дюшеме от EMSIEN-3